KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13338068
nr 1333 8068
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Tusch, Fåglar, signerad. Motivet: 16x22 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:57:49
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz